OFERTA W PROSTEJ LINII
OFERTA FIRMY
DYSTANS NIE MA ZNACZENIA
LOGISTYKA
TWORZYMY TRWAŁE RELACJE
KONTAKT
Zaloguj się do systemu
Aluminium -> Kształtowniki aluminiowe pokazuj opisy
 oferta: 0  szt.

ROZWIŃ MENU
 Aluminium
 Bez nazwy

Profile aluminiowe

W tej sekcji znajdą Państwo wyjątkowe kształtowniki aluminiowe wykorzystywane między innymi w stolarce budowlanej, jak również o specjalnym przeznaczeniu. Przede wszystkim są to jednak standardowe profile aluminiowe, takie jak rury, kątowniki ozdobne, jak również ceowniki, zetowniki i teowniki. Gwarantujemy, że każdy z naszych produktów wykonany został z najwyższą dbałością o szczegóły. Są to elementy trwałe, wytrzymałe i odporne na mechaniczne uszkodzenia.

Profil aluminiowy dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu jest jedną z najpopularniejszych pozycji w naszym asortymencie. Może mieć przeznaczenie burtowe, kasetonowe, jak również wystawiennicze. Świetnie sprawdza się również w połączeniu z poliwęglanami. Dzięki wysokiej estetyce nasze kształtowniki aluminiowe mogą stanowić elegancką formę prezentacji i promocji różnego rodzaju firm, jak również produktów lub usług.

Nasze profile aluminiowe to również stolarka budowlana w systemach Metalplast, spectra, czy zabudowy balkonów. Każdy produkt wyróżnia się wysoką jakością, wytrzymałością i solidnością na najwyższym poziomie. Jeśli więc profil aluminiowy jest tym, czego Państwo poszukują zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Standardowe
Specjalnego przeznaczenia
Stolarka budowlana

Katalog produktowy PDF

 
created by gammanet | Copyright by Profmetkol 2006 | Polityka plików cookie